Strona główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski 2024 za nami!

Mistrzostwa Polski 2024 za nami!

Opublikowano:
8 czerwca, 2024

W dzień dziecka, 01.06.2024 r., odbyły się Mistrzostwa Polski w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. W Cetniewie czekały już na naszych zawodników wspaniałe warunki olimpijskie, głęboki basen i mecze rozgrywane w formule 6×6, trwające po 30 minut każdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn w kategorii OPEN oraz po raz pierwszy zorganizowane zostały Mistrzostwa Polski kobiet, w których udział wzięły 3 drużyny.

Po zaciętym boju zwycięzcami turnieju okazały się być Bałtyckie Foki Gdańsk, po wielkiej walce z Szuwarami Ostrzeszów. Na trzecim miejscu uplasował się Aquarius Bełchatów, tuż przed Piraniami z Wrocławia i Szczupakami z Olsztyna. 💪

W dywizji kobiecej reprezentantki Gdańska sięgnęły po złoty puchar, wygrywając z Paniami z Wrocławia i Bełchatowa. 💪

Gratulujemy wspaniałych wyników! 👏👏👏

II Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym Cetniewo 2024

1. Klub Hokeja Podwodnego „Bałtyckie Foki” Gdańsk

2. Szuwary Ostrzeszów – klub hokeja podwodnego

3. Aquarius Klub Hokeja Podwodnego Bełchatów

4. UWH Pirania Wrocław

5. Szczupaki z Olsztyna

II Mistrzostwa Polski w Hokeju Podowodnym Cetniewo 2024 kategoria Kobiet:

1. Bałtyckie Foki Ladies

2. Pirania Wrocław

3. Aquarius Bełchatów

Polski Związek Hokeja Podwodnego
ul. Góralska 8 A 1
80-292 Gdańsk

KRS: 0000989393
Wspierają nas: