Sukces polskich drużyn na BUD PIG CUP 2024!

Opublikowano:
1 maja, 2024

W dniu 27. kwietnia w Czeskich Budziejowicach odbył się coroczny turniej BUD PIG CUP 2024. W tegorocznej edycji udział wzięły 4 drużyny z Polski.

W dywizji męskiej jedną z gwiazd tegorocznej edycji turnieju okazała się być drużyna Aquarius Bełchatów. Reprezentując polskie barwy, drużyna pokazała ogromną determinację i zgranie. Ich wysiłek nie poszedł na marne, gdyż zdołali sięgnąć po drugie miejsce na podium, co było imponującym osiągnięciem w tak zaciętej rywalizacji. 🥈

Nie tylko Aquarius przyniósł dumę dla Polski. Druga polska drużyna, Polish Mix U24, również walczyła z determinacją i hartem ducha. Choć nie udało im się zdobyć podium, zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce. Przypomnijmy, że Panowie ze składu Polish Mix U24 reprezentować będą kraj na Mistrzostwach Świata w Malezji w tym roku. 🙌

W świetle świetnych osiągnięć trudno nie wspomnieć o świetnych wynikach Pań w dywizji kobiecej.

Pierwszą z nich była zespół Polish Ladies I, w którego skład wchodziły najbardziej doświadczone zawodniczki z całej Polski. Zespół Polish Ladies I osiągnął niebywałe rezultaty, zdobywając pierwsze miejsce w dywizji kobiecej i nie przegrywając ani jednego meczu! Determinacja, zaangażowanie i umiejętności naszych Pań sprawiły, że z łatwością pokonywali rywali, pozostawiając po sobie niezatarte wrażenie na boisku. 🥈

Warto również wspomnieć o drugiej drużynie, Polish Ladies II, która również wzięła udział w turnieju. W drugim składzie kobiet zagrały mniej doświadczone oraz początkujące zawodniczki z Polski. Choć nie udało im się osiągnąć tak wysokiego miejsca jak ich koleżanki z Polish Ladies I, nasze Panie zajęły czwarte miejsce. 🙌

Gratulujemy wszystkim wyników! 💪

Polski Związek Hokeja Podwodnego
ul. Góralska 8 A 1
80-292 Gdańsk

KRS: 0000989393
Wspierają nas: