Szuwary Ostrzeszów Zwycięzcami Baltic Cup 2024 w Gdańsku

Opublikowano:
15 lutego, 2024

10 lutego Gdańsk stał się areną emocjonującego wydarzenia sportowego – Baltic Cup 2024 w hokeju podwodnym. Najwyższe wyróżnienie, złoty medal oraz tytuł mistrza Baltic Cup, zdobyła drużyna Szuwary Ostrzeszów. Ich determinacja, umiejętności oraz zaangażowanie na boisku sprawiły, że byli nie do zatrzymania, zdobywając zwycięstwo w zaciętej rywalizacji z gospodarzami – Bałtyckimi Fokami. 🥇

Ponadto MVP turnieju został zawodnik z Ostrzeszowa – Mateusz Bacik! Gratulacje! 🏆

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa gospodarzy – Bałtyckie Foki 1, która także zaprezentowała się znakomicie podczas turnieju. 🥈 Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Fenix. 🥉

Baltic Cup 2024 był nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji między drużynami z różnych krajów i miast. Atmosfera na boisku była pełna sportowej rywalizacji, ale także przyjaźni i szacunku między zawodnikami. 🙌

Turniej nie byłby możliwy bez zaangażowania organizatorów, sędziów oraz kibiców, którzy wsparli wszystkie drużyny podczas ich występów. Dzięki nim Baltic Cup 2024 był niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło mnóstwo emocji i wrażeń.

Baltic Cup 2024 to nie tylko turniej hokeja podwodnego, ale także święto sportu i wspólnej pasji. Gratulujemy wszystkim drużynom za ich osiągnięcia oraz dziękujemy za niezapomniane widowisko! 💪

Wyniki szczegółowe:
🥇 Szuwary 1
🥈 Bałtyckie Foki 1
🥉 Fenix
4. Bałtyckie Foki 2
5. Szuwary 2
6. Aquarius
7. Gengars
8. Pirania
9. Asterias
10. Szczupaki
11. Bałtyckie Foki 3
12. Pirania Mix

Polski Związek Hokeja Podwodnego
ul. Góralska 8 A 1
80-292 Gdańsk

KRS: 0000989393
Wspierają nas: